Forge of Empires

Forge of Empires
Forge of Empires

I jako symbol strategických her. Přesně tak by se dala charakterizovat právě tento herní titul, který si každodenně získává hráče z celého světa. Pokud mu podlehnete i vy, čeká vás velmi daleká cesta, kterou začínáte již v době kamenné. Vaším úkolem je neustále budovat a rozšiřovat svou původní osadu, která na samotném začátku čítá pouze několik chatrčí. Správnými strategiemi se však lze dostat výrazně dále, a to i do modernější doby, která nabídne mnohem propracovanější varianty jak samotných staveb, tak i kvalitnější postupy v získávání nezbytných surovin.

Vaší úkolem ale není pouze budovat své impérium. Vaším úkolem bude i jeho neustálé rozšiřování, a to na detailně propracovaných mapách. Právě na nich se jako hráči setkáváte i s ostatními milovníky hry Forge of Empires. Můžete vytvářet koalice, ale stejně tak můžete proti svému sousedovi vyrazit a doslova ho zničit. To vše se odehraje na bitevním poli v rámci průběžných tahů obou soupeřů. Tím hra celkově rozhodně přidává na atraktivitě, jelikož samotné vítězství v bitvě ovlivníte i tím, koho na soupeře postavíte a zda bude mít schopnosti a vlastnosti ho opravdu zničit. A jedině postupným ničením svých nepřátel se můžete stát celkovým vladařem a ovládnout celou říši – tedy celé území v rámci konkrétního mapového podkladu.

Čím ale hra zaujme, to je i propracovaná grafika jak celého herního prostředí, tak třeba i samotných efektů, které se ke hře vztahují. Vše doplňuje i celosvětová komunita, která nabízí skvělou možnost, jak být v kontaktu se všemi ostatními hráči – třeba i s vašimi soupeři. To vše nabídne hra, která na světový trh vstoupila v roce 2012 a od té doby neustále získává na oblíbenosti a vyhledávanosti. Podepsáno je za ní kvalitní studio InnoGames, vyhlášené i několik dalšími herními tituly, jako třeba neméně vyhledávaná hra s názvem Divoké kmeny.

Hrát Forge of Empires

Upozornění! 
Pro hraní této hry zdarma je nutná registrace herního účtu.

Gameplay

Galerie

Líbí se ti tato hra zdarma? Sdílej ji kamarádům.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*