Hawken

Hawken
Hawken

Zapomeňte na nudné free-to-play hry, jelikož pokud máte rádi skutečnou akci, potom si buďte jisti, že díky tomuto titulu se vám jí skutečně dostane více než dost. Stačí vyrazit do post-apokalyptického světa, který je díky unikátní grafice skutečně velmi reálně ztvárněn. To ale není to jediné, co vás na hře po grafické stránce upoutá, jelikož dokonalí jsou i vaši protivníci, nebo také všechny efekty, které souvisí s vaším útokem právě na ně. Ano, to je hlavní cíl hry – užít si dokonalý pocit střílečky, která vám umožní likvidovat desítky ostatních hráčů z celého světa. Tedy pouze v případě, kdy vám to skutečně půjde.

Co vás ve hře samozřejmě udrží, to je i široký výběr zbraní. Vybírat si tak můžete z několika standardních, jako je kulomet, samopal a další možnosti. Stejně tak ale nemusíte zůstat jenom v této variaci, jelikož mnohem zajímavější jsou boje s využitím raketometů a dalších variant zbraní, které nabídnout obrovské rozměry, ale také palebnou sílu. Je třeba si uvědomit, že se nacházíte v budoucnosti a tomu také odpovídá váš samotný arzenál. A i když vše bude na první pohled jednoduše a lehce, rozhodně to tak nebude vždy. Důležité je mít na paměti, že vás mohou protihráči také výrazně potrápit, než se vám podaří zničit vašeho nepřítele.

Rozhodně se ale nebojte pouze nutného chození po herním světě. Řadu pozitiv nabídnou mnohá vylepšení, která váš mech, tedy herní postava získává. Ideální možností jsou speciální trysky. Díky nim můžete snadno létat na vyvýšené plošiny, utéci nepříteli, nebo se můžete rychle a elegantně vyhnout letící raketě. Jakmile dojde palivo, stačí chvíle klidu a samo se postupně doplní. Podobným způsobem se mohou obnovovat i vaše zničující zranění. Opět si stačí vyhledat klidné místečko a regenerace začne automaticky probíhat. Ačkoliv to zní velmi jednoduše, vzhledem k rozsáhlosti bitev počítejte s tím, že najít si takové místo nebude tak snadné, jak se zdá.

Stáhnout Hawken

Upozornění!
Pro hraní této hry je nutná registrace herního účtu, stažení a instalace na pevný disk vašeho PC. Před stažením hry doporučuji zkontrolovat systémové požadavky a volné místo na pevném disku.

HW / systémové požadavky

OS: Win Xp
CPU: Pentium Dual Core E2180 2.0GHz, Athlon 64 X2 Dual Core 4000+
GPU: GeForce 9800 GTX+, Radeon HD 5670 1GB DDR3
RAM: 3GB
DirectX: DX 9
HDD: 5 GB

Gameplay

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*