Affected Zone Tactics recenze a registrace

Affected Zone Tactics PC hra zdarma

Žánr: Strategie, Online
OS: Windows
Developer: -
CZ: -
Oficiální fórum

Affected Zone Tactics je nová free-to-play PvP MMO hra, ve které se budete účastnit úžasných taktických bitev na kola. V této strategické hře převezmete roli velitele malé skupiny žoldáků, která se pustila na cestu do mysteriózního paralelního světa, aby tam hledali zdroje. Budete muset dokázat svou bojovnost a strategický talent, abyste porazili ostatní hráče. Zúčastněte se vzrušujících PvP bitev s cílem zajmout nepřátelskou vlajku. Bojujte po boku vašich přátel, zkuste různé herní styly, několik žoldáckých tříd a vychutnejte si systém taktického boje. Nenechte si to ujít a podívejte se na vše, co vám Affected Zone Tactics nabízí!

V této free-to-play válečné hře budete soupeřit s ostatními hráči s célem zajmout jejich vlajku k vítězství. Dva týmy, Alfa a Bravo, budou pořádat bitvu na tahy s krvavými výsledky. Využijte stratehgického bojiště, kterí nabízí Affected Zone Tactics a dobyjte různé oblasti díky pomoci vašich žoldáků. Vytvořte a naplánujte vlastní strategie za použití mapy světa.

V této PVP hře máte k dispozici širokou škálu vylepšení. Povyšte vojenskou hodnost k vylepšení vaší postavy. Čím vyšší hodnost, tím více vylepšení můžete používat - kasárny, lepší vybavení a zbraně a tak dále. Vaše vojenská strategie je velkou částí vaší strategie, ale zrovna tak i vaší žoldácké kariéry. Budete muset trénovat váš tým a dohlížet na vaše vojáky. Nenechte je na nejnižších hodnostech, jelikož vás učiní silnějšími, jakmile je vylepšíte.

Používejte a vyzkoumejte všechny typy zbraní a s vašimi zkušenostmi se stanete válečným specialistou.

Pokud jste vždy chtěli být velkým generálem a vždy jste měli týmového ducha, toto je perfektní free-to-play online hra pro vás! Vstupte do Affected Zone Tactics teď hned!

Upozornění!
Pro hraní této hry je nutná registrace herního účtu.

Wallpapers / screenshots

Affected Zone Tactics Wallpaper 1 Affected Zone Tactics Wallpaper 2 Affected Zone Tactics Wallpaper 3 Affected Zone Tactics Wallpaper 4 Affected Zone Tactics Wallpaper 5 Affected Zone Tactics Wallpaper 6

Gameplay video