BasketDudes recenze, registrace a free download

BasketDudes

Žánr: Sport
Platforma: PC
Developer: -
CZ: -
Oficiální fórum

Basketball je poměrně oblíbeným sportem po celém světě. Hrát ho ale nemusíme nutně jenom v tělocvičně, jelikož stejně tak dobře si ho lze zahrát také na počítači. A to právě díky hře, která nese název BasketDudes. Ta v první řadě zaujme poměrně povedenou grafikou, a to i když se jedná o hru pár let starou. Dále ale nadchne také svou ovladatelností, díky které není problém, abyste se i vy stali nejlepšími hráči tohoto sportu. To vše nabídne titul BasketDudes, který je oblíbenou sportovní free-to-play hrou, a to právě po celém světě.

Sestavte si vlastní tým
Váš cíl je samozřejmě jasný, a to sestavení ideálního týmu, se kterým budete porážet své soupeře. Můžete se vydat cestou módu single player, ale díky tomu, že hru BasketDudes hrají hráči po celém světě, není problémem ani multiplayer. Ten je samozřejmě o mnoho zajímavější, a to z toho důvodu, že hrajete proti reálným lidem. Oni, stejně jako vy se poté účastníte celé řady různých turnajů, přičemž účel dané hry je více než jasný – vyhrát, a to o co největší skore. Samozřejmě vše závisí hlavně na vaší technice s míčem a také na vaší schopnosti v tom, jak dokážete skorovat.

Sledujte výkony a vylepšujte
Co vám hra BasketDudes také nabídne, to jsou i statistiky, díky čemuž můžete sledovat váš postup, stejně jako i schopnosti jednotlivých hráčů. Díky tomu, že získáváte specielní body, však můžete své hráče také vylepšovat. A to ovlivní jejich výkon a schopnosti v samotné hře. Navíc je možnost také s vašimi hráči, nebo se specielními body také obchodovat, díky čemuž může váš tým získávat třeba finance na nové hráče, nebo získávat další pozitiva. Zkrátka a jednoduše, BasketDudes rozhodně není jenom běžnou sportovní hrou, ale skutečným simulátorem reálného basketbalového sportu a všeho, co s ním souvisí. A přesto je titulem, který si můžete zahrát kdykoliv a zdarma.

Upozornění!
Pro hraní této hry je nutná registrace herního účtu, stažení a instalace na pevný disk vašeho PC. Před stažením hry doporučuji zkontrolovat systémové požadavky a volné místo na pevném disku.

HW / systémové požadavky PC:

OS: Windows 7
GPU: Video card 3D 256 MB video card
CPU: Intel Core 2 Duo 2.0 Ghz
RAM: 1 GB
HDD: 110 MB
Network Internet connection

Wallpapers / screenshots

BasketDudes Wallpaper 1 BasketDudes Wallpaper 2 BasketDudes Wallpaper 3 BasketDudes Wallpaper 4 BasketDudes Wallpaper 5 BasketDudes Wallpaper 6

Gameplay video