FIFA World recenze, registrace a free download

FIFA World

Žánr: Sportovní, MMO
Platforma: PC
Developer: -
CZ: -
Oficiální fórum

Fotbal odnepaměti táhne nejenom jako reálný sport, ale i oblíbená aktivita v rámci počítačových her. Kromě různých tradičních možností na různých herních platformách však byla v roce 2014 uveřejněna i hra s názvem Fifa World, za kterou stojní studio EA Sports. Tato hra zaručeně osloví svým celkovým konceptem, který staví na oblíbeném systému free-to-play. Jako hráči tedy můžete hru hrát zcela zdarma, nebo vložit nějaký ten peníz a získat tak další výhody a možnosti, které jsou pro bezplatné hráče zcela zapovězeny.

Co zaručeně potěší, to je celková rozsáhlost, a to s ohledem na týmy, kluby a také hráče. Celkem si totiž můžete vybrat z 31 ligových soutěží na celém světě. To logicky rozšiřuje množství klubů, kterých Fifa World nabídne okolo 600. V rámci každého si samozřejmě nezapomeňte přiřadit konkrétní hráče, kterých tak bude okolo 16 000. Samozřejmostí je poté i fakt, že vše je licencováno. Tedy že se můžete setkat s reálnými názvy soutěží, s reálnými kluby a samozřejmě také s jejich reálnými hráči, kteří běhají i na reálných trávnících. Vy jim však můžete vést míč po noze i v tomto virtuálním světě.

Snadné ovládání je dalším plusem, který jako hráči oceníte. Komu by nestačila klávesnice, může vsadit také na gamepad, či také běžnou počítačovou myš. Abyste se poté jako hráči nenudili, přináší hra celou řadu různých herních modelů, kdy můžete hrát pohár, můžete hrát v rámci turnajů, ale také můžete jít cestou unikátních specielních úkolů, které musíte na hřišti zvládnout. Vše je samozřejmě obaleno také ve špičkové grafice, díky které vás čekají nejenom autentické stadiony, ale samozřejmě velmi snadno poznáte také vašeho oblíbeného hráče. To vše s možností zahrát si zcela zdarma a naplno tak rozšířit zážitek fotbalu na vašem počítači. Ideální volba skutečně pro každého, kdo tento sport nadevšechno miluje.

Upozornění!
Pro hraní této hry je nutná registrace herního účtu, stažení a instalace na pevný disk vašeho PC. Před stažením hry doporučuji zkontrolovat systémové požadavky a volné místo na pevném disku.

HW / systémové požadavky PC:

Windows® XP SP3 2GB / Windows® Vista & 7 4GB
Mouse input device
Intel Core2 Quad Q6600 @ 2.4GHz / Athlon II X4 600e @ 2.2GHz
DirectX 9.0c, Shader 3.0, GeForce 8800 GT / Radeon HD 3870
3.9GB free hard disk space (1.9GB initial download)
Broadband Internet 1Mbit/s download, 256kbit/s upload
1024 x 768
Graphical quality set to high
MSAA off
VSYNC on

Wallpapers / screenshots

FIFA World Wallpaper 1 FIFA World Wallpaper 2 FIFA World Wallpaper 3 FIFA World Wallpaper 4

Gameplay video