Goodgame Big Farm recenze a registrace

Goodgame Big Farm

Žánr: Strategie, Online
Developer: Goodgame Studios
CZ: Ano
Oficiální fórum

Studio s názvem Goodgame rozhodně není třeba nijak dlouze představovat, jelikož je dnes podepsáno pod celou řadou oblíbených herních titulů. A mezi jeden takový dnes patří také Goodgame Big Farm. Jak už napovídá sám název, jedná se o hru farmářského prostředí. Konkrétně se jedná o strategii, kterou navíc můžete hrát přímo ve svém prohlížeči. I díky tomu je hra velmi rozšířená a oblíbená po celém světě, jelikož není třeba žádného složitého nastavování, ani stahování. A tak stačí rychlá registrace a již můžete začít budovat úspěšnou farmu i vy sami.

Farma samozřejmě není nic jednoduchého, o čemž se velmi brzy přesvědčíte i vy sami. Je totiž třeba starat se o pole a sklízet plodiny, stejně jako se starat o zvířata, ale také o obchod, abyste měli peníze na případné další rozšiřování. Díky tomu bude vaše farma růst, budete úspěšnější, ale stejně tak budete mít i více starostí se samotnou správnou. To vše Goodgame Big Farm přináší zájemcům o zajímavou strategii, která si získává na oblibě po celém světě. A to i proto, že mnohé procesy odrážejí skutečnost. A to třeba délka toho, než konečně vypěstujete požadovaný produkt.

A pokud se dostanete do stádia, kdy již sami nezvládáte, není problém najmout si také zaměstnance. I o ty ale bude nutné se náležitě starat. Stejně jako se musíte starat také o své budovy, které je třeba vylepšovat a opravovat. Totéž platí i o tom, že je třeba dostatečné péče pro vaše plodiny, ale pro vaše zvířata. Na tom všem hra Goodgame Big Farm plně staví, a tak mnohým umožní vybudovat z jednoho malého prostého pole dokonale velkou farmu, která rozhodně bude sklízet celou řadu úspěchů a bude neustále prosperovat. A to je cílem celé této zajímavé hry. A protože je k dispozici v mnoha jazykových mutacích, užijte si ji i vy sami.

Upozornění!
Pro hraní této hry je nutná registrace herního účtu.