League of Angels recenze a registrace

League of Angels online hra zdarma

Žánr: Akční RPG, Online
Developer: -
CZ: -
Oficiální fórum

Z hlediska grafického se jedná o velmi slušnou hru, která si po celém světě získává mnoho hráčů, kteří ji chtějí nejenom vyzkoušet, ale kteří jí chtějí doslova propadnout. A to jim MMORPG žánr rozhodně umožní. Základem hry jsou, jak už napovídá sám název, primárně andělé, kteří každého z hráčů doprovázejí na jeho konkrétní cestě. Samozřejmě každý z hráčů má poté možnost volby i své konkrétní postavy. Jednou z možností je válečník, který vyniká hlavně v osobních soubojích, ale stejně tak lze vsadit také na kouzelníka, s nímž je spojena také řada zajímavých efektů a kouzel. Co je nezbytnou součástí hry, to je i nutnost plnění různých úkolů, nebo také sbírání řady věcí, které každou herní postavu dokážou vylepšovat a tak zdokonalovat její schopnosti.

Samotný boj samozřejmě probíhá proti celé řadě herních nestvůr, které dokonale dokreslují celkový fantasy svět, ke kterým neodmyslitelně patřili. Výhodou samotná hry je určitě jednoduchost instalace, kdy vlastně není třeba nic stahovat, protože každý hráč využívá pouze svůj internetový prohlížeč. V rámci něho tak lze putovat se svou postavou samotným světem, navštěvovat zajímavá místa, ale také četné vesnice, ve kterých lze také docílit určitého vylepšení jak schopností, tak i výbavy. Vše se poté výrazně hodí v jednotlivých questech, které jsou založeny hlavně na bojích proti příšerám nebo jiným válečníkům. Odměnou pro vítěze jsou zlaťáky, které opět využijete k nákupu lepšího vybavení.

Samotné ovládání hry je navíc velmi jednoduché, jelikož k němu plně stačí herní myš a hlavní levé tlačítko. V rámci něho se také volí na základním herním panelu, a to třeba pro možnost vstoupit do obchodu, zaútočit na nepřítele, nebo si zjistit informace o postavě, či využít možnost její regenerace. To vše v rámci celkem tří herních módů, zaměřených jak na putování, tak i znalost a techniku samotného boje proti nepřátelům.

Upozornění!
Pro hraní této hry je nutná registrace herního účtu.

Wallpapers / screenshots

League of Angels Wallpaper 1 League of Angels Wallpaper 2 League of Angels Wallpaper 3 League of Angels Wallpaper 4 League of Angels Wallpaper 5 League of Angels Wallpaper 6

Gameplay video