Magicka: Wizard Wars recenze, registrace a free download

Magicka: Wizard Wars

Žánr: Akční, MOBA, Online
Platforma: PC
Developer: -
CZ: Ne
Oficiální fórum

Tuto hru doprovázely velmi zajímavé začátky, a to z toho důvodu, že samotní tvůrci se během vývoje hry zaměřovali primárně na to, aby neunikly žádné důležité informace. Díky tomu byl titul Magicka Wizard Wars během svého vývoje neustále opředený jistým druhem tajemství. Teprve po vydání bylo jasné, že se jedná o vcelku zajímavý titul, který nabídne propracovanou grafiku, velmi dobře vypadající efekty, ale také dobrou hratelnost. To vše v rámci free-to-play modelu, který tak každému umožní hru stáhnout, nainstalovat a samozřejmě hrát zcela zdarma. Bez jakýchkoliv omezení. I proto netrvalo dlouho a po vydání se hra začala ihned rozšiřovat po celém světě.

Nadchne určitě široká nabídka postav. Jelikož je děj umístěn do fantasy světa, nechybí klasičtí zástupci tohoto segmentu. Základem jsou samozřejmě kouzelníci, ale stejně tak jsou četnými postavami také elfové, nebo několik dalších nadpřirozených bytostí. Cílem hry je nejenom putování a plnění různých úkolů a misí, ale také zničení nepřátele, pokud to daný úkol vyžaduje. Zde se poté naplno využije nejenom charakteristika a vlastnost konkrétní postavy, ale také samotná zbraň nebo schopnost. Vše lze neustále zlepšovat a posouvat kupředu, což jasně vede k jistotě bezproblémového boje.

Cílem titulu Magicka Wizard Wars je samozřejmě poskytnout zábavu na dlouhé hodiny. Hlavní systém hry je postaven na bojích v týmech, kdy v každém z nich jsou čtyři kouzelníci. Ti tak putují po herním světě a mají za úkol postavit se nepřátelům. Aby hra více odpovídala realitě, může se velmi často stát, že chybným vypuštěním kouzla lze zranit i některého z vašich spoluhráčů. Tím se hra od klasických MOBA žánrů poměrně liší, což jí ale přidává na jisté zajímavosti. Zajímavá je také samotná délka bitev, jelikož ty patří mezi kratší možnosti, díky kterým se rozhodně nebudete nijak nudit.

Upozornění!
Pro hraní této hry je nutná registrace herního účtu, stažení a instalace na pevný disk vašeho PC. Před stažením hry doporučuji zkontrolovat systémové požadavky a volné místo na pevném disku.

HW / systémové požadavky PC:

Operating System: Windows Vista SP2 or later
Processor: 2.4 GHz Dual Core CPU
Memory: 2GB Memory
Hard Drive: 2GB HD
Video Card: 512MB NVIDIA GeForce 9800 / ATI Radeon HD 2600 XT or greater, Intel HD 3000/4000 or greater
Sound: Direct X Compatible
Direct X: Direct X 10

Wallpapers / screenshots

Magicka: Wizard Wars Wallpaper 1 Magicka: Wizard Wars Wallpaper 2 Magicka: Wizard Wars Wallpaper 3 Magicka: Wizard Wars Wallpaper 4 Magicka: Wizard Wars Wallpaper 5 Magicka: Wizard Wars Wallpaper 6 Magicka: Wizard Wars Wallpaper 7 Magicka: Wizard Wars Wallpaper 8

Gameplay video