Metin 2 recenze, registrace a free download

Metin 2

Žánr: MMORPG
OS: Windows
Developer: -
CZ: -
Oficiální fórum

Pod touto oblíbenou MMORPG hrou je podepsáno studio s názvem Ymir Entertainment. Ta původně směřovala hru výhradně na asijské trhy, kde se také v roce 2004 objevila. Postupně se ale začala rozšiřovat i do dalších oblastí, včetně naší země. I vy tak máte možnost nechat se vtáhnout do zajímavého příběhu, jehož linie vás bude doprovázet na každém kroku. Vše začalo ve společné říši bez nemocí a válek, ale vše bylo narušeno pádem kamenu, který byl pojmenován jako Metin.

A právě jeho přítomnost znamenala vznik smrtelných nemocí, vznik příšer, ale také nemrtvých. To vše doplněné chaosem a bezprávím. A právě do tohoto světa vstupujete jako hráč, který má za cíl dovést celou zemi k míru a opětovnému klidu. To vše už je v rukou vaší postavy a hlavně vašich konkrétních dovedností, na základě kterých můžete postupovat výše, dle jednotlivých úrovní. V nich lze postupovat buď podle herního systému, nebo zaplacením příslušného poplatku, který vyměníte za herní měnu yang. Tímto lze tedy titul popsat jako standardní free-to-play hru s možností investic pravých peněz, chceme-li získat něco více.

Základem je ale i vylepšování vaší samotné výbavy, a to od konkrétních lidé, které v propracovaném herním světě potkáte. Může to být kovář, ale stejně tak i klenotník nebo zbrojíř. Stejně tak je dobrou cestou využívání takzvaných Pergamenů, díky kterým můžete svou postavu také vylepšit. K dispozici je pergamen Válečníka, Draka, ale třeba i magického kamene.

Na samotném úvodu hry vás ale čeká to hlavní, a to výběr konkrétní postavy, kterou projdete celý fantasy svět. Na výběr je Válečník, Ninja, Šaman nebo Sura, a to vše samozřejmě i s možností ženského provedení. Samozřejmě každé z postav má i své pro a proti, nebo i možnosti dvou různých specializací, které se také při putování herním světem budou hodit.

Upozornění!
Pro hraní této hry je nutná registrace herního účtu, stažení a instalace na pevný disk vašeho PC. Před stažením hry doporučuji zkontrolovat systémové požadavky a volné místo na pevném disku.

HW / systémové požadavky PC:

OS - Win XP, Win 2000, Win Vista, Win 7
CPU - Pentium 4 1.8GHz
Paměť - 1GB
Hard disk - 3 GB
Grafická karta - Grafická karta s více než 64MB RAM
Zvuková karta - Support DirectX 9.0
Myš - S Windows kompatibilní myš

Wallpapers / screenshots

Metin 2 Wallpaper 1 Metin 2 Wallpaper 2 Metin 2 Wallpaper 3

Gameplay video