My Little Farmies recenze a registrace

My Little Farmies

Žánr: Strategie, Online
OS: Windows
Developer: -
CZ: Ano
Oficiální fórum

Lákala vás někdy práce na farmě? Pěstování plodin, obchod s ostatními farmáři a řada dalších věcí, které k tomuto životu patří? Pokud ano, potom vás zaručeně nadchne titul My Little Farmies, který by se dal zařadit do sekce budovatelských strategií. Zároveň se jedná o hru, kterou lze hrát velmi jednoduše a pohodlně ve vašem prohlížeči, což snižuje i nároky na celkovou výkonnost vašeho počítače. Dalším pozitivem je také fakt, že se jedná o oblíbený free-to-play titul. Máte tak možnost hrát zcela zdarma, nebo můžete využít mikrotransakcí s reálnými penězi, díky kterým lze vylepšit řadu herních statistik tak, abyste si zaručili mnohem bezproblémovější postup kupředu.

Samotný začátek se ve hře My Little Farmies může zdát poněkud složitý, jelikož začínáte takzvaně na zelené louce. Tedy vaším prvním úkolem je vytvoření prvních polí, ale také cest, aby se na ně měli rolníci jak dostat. Postupně je ale třeba stavět i budovy nutné ke zpracování plodin, nebo začnete také s chovem zvířat. Rázem tak nebudujete pouze samotnou farmu jako takovou, ale doslova velkou vesnici, která si žije svým zemědělským životem. A získané suroviny jsou cestou k tomu, jak mít možnost dalšího rozšiřování. Stejně tak hra nabídne i možnost obchodovat s jednotlivými surovinami a získat tak to, čeho máte nedostatek. Stejně tak můžete své plodiny vyměnit i za tolik potřebné peníze.

Všechny tyto bohaté možnosti samozřejmě vedou k tomu, že je hra My Little Farmies zábavou nejenom na hodiny, ale dokonce na dny a měsíce. Nabídne poměrně příjemnou grafiku a samozřejmě i snadné ovládání. To ale neznamená, že by v ní mohl zažít úspěch každý, jelikož vždy záleží hlavně na vašich postupech, schopnostech a strategiích, za jak dlouho prosperující zemědělskou vesnici dokážete vybudovat. Lehce pomoci vám v tom mohou i ony zmíněné mikrotransakce.

Upozornění!
Pro hraní této hry je nutná registrace herního účtu.

Wallpapers / screenshots

My Little Farmies Wallpaper 1 My Little Farmies Wallpaper 2 My Little Farmies Wallpaper 3