Navy Field 2: Conqueror of the Ocean recenze, registrace a free download

Navy Field 2: Conqueror of the Ocean

Žánr: Strategie, Online, RPG, Simulace
Platforma: PC
Developer: SDEnterNet
CZ: Ne
Oficiální fórum

Stát se námořníkem a velet rozsáhlým lodním bitvám chce jistě každý z nás. Sen se však může velmi jednoduše splnit, a to právě díky titulu, který nese název Navy Field 2. A to už proto, že samozřejmě nebojujete proti počítačovému protivníkovi, ale bojujete proti reálnému hráči. A to vám samozřejmě dává do rukou bohaté možnosti toho, jak na něho vyzrát. Stejně jako on může vyzrát i na vás samotné. Hra je samozřejmě distribuována zdarma, v takzvaném free-to-play módu, který je velmi oblíbenou možností pro každého, kdo má zájem na tom, vyzkoušet si námořní bitvy bez nutnosti jakéhokoliv placení či nutnosti hru kupovat.

Vaše flotila bude téměř nekonečná
Velkým pozitivem titulu Navy Field 2 je zcela určitě i výběr lodí, které máte k dispozici. Pokud budeme konkrétní, může vaši flotilu tvořit téměř 200 různých lodí, které se následně účastní rozsáhlých námořních bitev. A že se jedná o bitvy skutečně velké, to dokládá třeba i to, že celkem může bojovat až 64 různých hráčů. To samozřejmě hře přidává jak na samotné atraktivitě, tak na nutnosti být stále ve střehu. Navíc každá loď může mít zcela jiné vlastnosti, jelikož při jejich navrhování se tvůrci nechali inspirovat skutečnými loděmi, které brázdily moře v období první a druhé světové války.

Nezůstávejte jenom u lodí
Ačkoliv lodě tvoří ve hře Navy Field 2 to hlavní, zničit protivníka je možné i dalšími způsoby. Stejně jako v reálných námořních bitvách, i v tomto případě není problém využívat třeba ponorky, stejně jako využívat i podporu letadlových lodí a tedy i kompletního letectva. Navíc každou z vašich lodí můžete opravovat, stejně jako vylepšovat a tak samozřejmě zlepšovat její vlastnosti s ohledem na celkovou bojeschopnost a co nejrychlejší vyřízení vašeho nepřítele. Milujete-li bitvy, kde záleží i na vaší strategii, je pro vás titul Navy Field 2 jako stvořený.

Upozornění!
Pro hraní této hry je nutná registrace herního účtu, stažení a instalace na pevný disk vašeho PC. Před stažením hry doporučuji zkontrolovat systémové požadavky a volné místo na pevném disku.

HW / Systémové požadavky PC:

OS: Windows XP, Vista, 7, or 8
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Onboard
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 2 GB available space

Wallpapers / screenshots

Navy Field 2: Conqueror of the Ocean Wallpaper 1 Navy Field 2: Conqueror of the Ocean Wallpaper 2 Navy Field 2: Conqueror of the Ocean Wallpaper 3 Navy Field 2: Conqueror of the Ocean Wallpaper 4 Navy Field 2: Conqueror of the Ocean Wallpaper 5 Navy Field 2: Conqueror of the Ocean Wallpaper 6

Gameplay video