NosTale recenze, registrace a free download

NosTale

Žánr: MMORPG
OS: Windows
Developer: -
CZ: Ano
Oficiální fórum

Co je to NosTale?
NosTale je volně hratelná online anime hra na hrdiny, ve které se svými přáteli zažijete vzrušující dobrodružství ve fantastickém světě. Staň se součástí napínavého příběhu a rozhoduj svými činy o osudu světa. Tvá dobrodružství Tě zavedou na dechberoucí místa: z živé vesničky NosVille přes chrám Fernon a tajemný Javorový les, cestou až na ledový ostrov Glacernon, hory Kremu a poušť Mortaz.

Postava
Vyber si mezi cestou bojovníka, lukostřelce nebo mága. Pro každou třídu existují různí specialisté, disponující vlastní kombinací vybavení a speciálních schopností. Zbraně, oblečení, šperky, dovednosti, účesy: zjisti, co Ti vyhovuje nejvíce a vytvoř si svého unikátního hrdinu.

Systém mazlíčků a minizem
Seznam se s působivým systémem mazlíčků v NosTale: osvojuj si divoká zvířata, trénuj je a využívej jejich sílu v boji. V minizemi si můžeš postavit útulný domek, ozdobit si terasu rostlinami a zasadit stromky na své zahrádce. Vytvoř si svůj vlastní domov a pozvi do něj své přátelé, pořádej oslavy nebo se starej o své mazlíčky. Samozřejmě, můžeš si prostě jen tak užívat ticho a klid a zotavovat se ze stresujícího života hrdiny.

PvP, PvE a raidy
Pokonej monstra, bojuj proti ostatním hráčům nebo společně s přáteli zdolávejte mocné nepřítele a ukořistěte bájné poklady. Čeká na Tebe mnoho skvělé zábavy!

Svatba
Další vymožeností v NosTale je manželský systém. Pokud se Ti líbí jiný hráč, můžou se Vaše postavy ve hře vzít. Samozřejmě se to neobejde bez slavnostního obřadu, na kterém nemůžou chybět ohňostroje nebo vynikající svatební dort.

Upozornění!
Pro hraní této hry je nutná registrace herního účtu, stažení a instalace na pevný disk vašeho PC. Před stažením hry doporučuji zkontrolovat systémové požadavky a volné místo na pevném disku.

HW / systémové požadavky PC:

Operační systém: Windows 2000/XP/Vista/7
CPU: Pentium 3 800 MHz
Paměť: 512 MB
Pevný disk: 4 GB
Grafická karta: GeForce 2 MX
Zvuková karta: podporující DirectX 9.0
Myš: myš kompatibilní s Windows
Internet: vyžaduje širokopásmové připojení

Wallpapers / screenshots

NosTale Wallpaper 1 NosTale Wallpaper 2 NosTale Wallpaper 3

Gameplay video