Ragnarok Online 2 recenze, registrace a free download

Ragnarok Online 2

Žánr: MMORPG
OS: Windows
Developer: -
CZ: Ne
Oficiální fórum

Jak napovídá sám název hry, je jasné, že se jedná o pokračování původního titulu. Ten si však může připsat jednu unikátnost, jelikož patřil mezi jednu z nejúspěšnějších MMORPG her, které byly vytvořeny v Koreji. A tak je jasné, že ani pokračování, tedy konkrétně titul Ragnarok Online 2 zaručeně nezklame a splní očekávání všech hráčů, kteří si budou chtít užít kombinaci zajímavého prostředí, dobré grafiky, ale také skvělé akce.

Základem samotné hry budou samozřejmě konkrétní rasy, ze kterých si jako hráč vyberete tu, za kterou budete hrát. K dispozici budete mít na výběr ze tří hlavních ras, které se samozřejmě výrazně liší svými jednotlivými vlastnostmi a také tím, jaké bude daná rasa dělat povolání. To však lze během hry také měnit, ale pouze v případě, kdy splníte jednodušší úkol, který se změnou jako takovou souvisí. Samozřejmostí je také postup na vyšší levely, které umožní se konkrétní rase, tedy konkrétní postavě stále více zdokonalovat, což vám logicky mnohé usnadní.

Podobné levely vás ale nečekají pouze v oblasti povolání a dovedností, ale také v oblasti zbraní a vašeho vybavení, které tak lze různými způsoby také výrazně inovovat. Velmi důležitou součástí hry ale bude nutnost jisté spolupráce s ostatními, tedy reálnými hráči. To se projeví hlavně ve chvíli, kdy budete nuceni zničit konkrétního nepřítele, tedy konkrétní stvůru. Navazování kontaktů s ostatními hráči samozřejmě vede i k možnosti obchodovat s různými věcmi, což je také jedno velké plus, jak se můžete dostat k něčemu potřebnému, nebo třeba pouze k penězům. Jejich množství ale můžete získat i jinak, a to v rámci mikrotransakcí, tedy vložením reálných peněz. Podobně, jako funguje většina dalších free-to-play her. K tomu všemu přidejte jednoduché ovládání, velmi povedenou grafiku a zajímavé efekty a i vám bude jasné, že jste vybrali dobře.

Upozornění!
Pro hraní této hry je nutná registrace herního účtu, stažení a instalace na pevný disk vašeho PC. Před stažením hry doporučuji zkontrolovat systémové požadavky a volné místo na pevném disku.

HW / systémové požadavky

OS: Windows XP
Processor: Pentium 4 2.0 \ Athlon XP 2000
Memory: 2 GB RAM
Graphics: VGA GeForce FX 5600 or later 256 MB of VRAM
DirectX: 10
Hard Drive: 5 GB HD space

Wallpapers / screenshots

Ragnarok Online 2 Wallpaper 1 Ragnarok Online 2 Wallpaper 2 Ragnarok Online 2 Wallpaper 3

Gameplay video