Rail Nation recenze a registrace

Rail Nation PC hra ke stažení zdarma

Žánr: Strategie, Online
Developer: -
CZ: Ano
Oficiální fórum

Železnice a vše kolem ní může být pro mnoho lidí fascinujícím světem. A ten si lze užívat nejenom při reálných cestách, ale i ve vašich domovech. To vše díky unikátní hře Rail Nation, která je každou vteřinu spjata s lokomotivami, vagóny, přepravou lidí a nákladu, nebo pevně danými jízdními řády. A to vše je aktuálně ve vašich rukou a je jenom na vás, aby železnice ve vámi vytvořeném virtuálním světě fungovala skutečně tak, jak fungovat má. To vše nejenom z hlediska přesné přepravy, ale i z hlediska financí, které jsou pro provoz a následné budování finanční sítě také naprosto nezbytné.

Ačkoliv mnoho podobných simulátorů jste již možná hráli, právě Rail Nation přináší zcela nové možnosti, a to díky kooperaci s dalšími reálnými hráči. Můžete začít na vlastní pěst, spojovat se s ostatními a vytvářet asociace, nebo vytvářet takový konkurenční tlak, abyste byli pánem železnice skutečně jenom vy sami. Stanete se tak skutečným železničním magnátem, který bude přesně vědět, jaké zboží má přepravovat a jak vytvořit co nejefektivnější spojení. Celkem lze přepravovat téměř 50 variant zboží, a to v rámci širokého množství železničních tratí a jejich jízdních řádů. Nezapomínejte ale ani na to nejdůležitější – na lokomotivy, kterých je ve hře 36 a každá nabídne jiné vlastnosti nejenom co do výkonu.

Koleje a pohyb po nich ale rozhodně není to jediné, co vás čeká. Stejně tak je třeba dbát na kvalitu infrastruktury, hlavně potom samotných nádraží. I zde můžete bojovat proti ostatním, nebo se spojit a vytvořit společný projekt, v jehož čele může figurovat i známá osobnost – nabízející výhody pro vás i ostatní hráče. To vše v rámci jednoho herního kola, které trvá několik měsíců a na které může navazovat neomezený počet dalších, neméně atraktivních, a to především z hráčského pohledu, který bude zaručeně pozitivní.

Upozornění!
Pro hraní této hry je nutná registrace herního účtu.

Wallpapers / screenshots

Rail Nation Wallpaper 1 Rail Nation Wallpaper 2 Rail Nation Wallpaper 3

Gameplay video