Strife recenze, registrace a free download

Strife

Žánr: MOBA, Strategie
Platforma: PC
Developer: S2 Games
CZ: Ne
Oficiální fórum

Počítačová hra s názvem Strife byla vyvinutá společností Rogue Entertainment, přičemž ji vydala společnost Velocity. Jedná se o hru, která nese jasně identifikovatelné prvky RPG, což samozřejmě nám jako hráčům umožní při procházení herním světem komunikovat s ostatními hráči, využívat různých možností, nebo vylepšovat sebe, stejně jako doplňovat inventář, který je součástí naší postavy. Samotná hra dnes patří mezi novinky na trhu, a to proto, že byla vydána v roce 2014. A to pod zcela jiným názvem, který zní The Original Strife: Veteran Edition. Teprve později došlo k postavení na open source enginu.

Je třeba zachránit zemi
Samotná hra nás přenese do budoucnosti, kdy zemi zasáhne kometa s velmi nebezpečným virem. Několik lidí zahynulo, mnozí přežili, ale byli zmanipulováni a tak aktuálně platí na celém světě The Order, tedy zcela nový Řád. Ačkoliv většina obyvatel byla zotročena, vznikl odboj, který má za cíl daný Řád porazit. A právě jeho členem jste i vy, tedy konkrétně vaše postava. Samozřejmě s ní souvisí to, jaké má znalosti a zkušenosti, jelikož to se následně projevuje tím, zda budete mít ve svém putování úspěch, nebo nikoliv.

Plňte nařízené mise
Cílem hry je tedy na nepřátelském území plnit jednotlivé mise, které jsou spojeny s různými lokacemi, kterými budete se svou postavou procházet. Většinou se bude jednat stále o území, které ovládá Řád, a tak bude třeba vaší opatrnosti a jasné strategie, aby byla mise opravdu úspěšně splněna. Informace o konkrétních misích získáváte pomocí svého komunikátoru, a aby jejich plnění bylo snadnější, máte k dispozici poměrně zajímavý arzenál účinných zbraní. Ty mohou být kombinovány i s různým střelivem, ale stejně tak nechybí ani možnosti boje na blízko. A to, zda se vám i v něm bude dařit, záleží na mnoha dalších faktorech, ale i počtu nepřátel.

Upozornění!
Pro hraní této hry je nutná registrace herního účtu, stažení a instalace na pevný disk vašeho PC. Před stažením hry doporučuji zkontrolovat systémové požadavky a volné místo na pevném disku.

HW / systémové požadavky PC:

OS: Windows XP Service Pack 3
Processor: Dual-core Intel or AMD at 2.4 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 8600 or higher, ATI/AMD Radeon HD 2600 or higher, Intel HD 2000 or higher
DirectX: Version 9.0
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 4 GB available space

Wallpapers / screenshots

4Story Wallpaper 1 4Story Wallpaper 2 4Story Wallpaper 3 4Story Wallpaper 4 4Story Wallpaper 5 4Story Wallpaper 6 4Story Wallpaper 7 4Story Wallpaper 8 4Story Wallpaper 9 4Story Wallpaper 10 4Story Wallpaper 11 4Story Wallpaper 12

Gameplay video