The Settlers Online recenze a registrace

The Settlers Online PC hra zdarma

Žánr: Strategie, Online
Platforma: PC
Developer: -
CZ: Ano
Oficiální fórum

Doslova legendární hra, která svou sérií budovatelských strategií doslova okouzlila hráče po celém světě. První dík série spatřil světlo světa již v roce 1993, přičemž ten poslední v roce 2007. Nyní však mají hráči možnost zavzpomínat na tuto dokonalou hru, a to v jejím moderním hávu. Ačkoliv evropský název zní The Settlers Online, ve světě se s hrou můžeme setkat pod názvem Castle Empire. Při vývoji byl kladen důraz hlavně na zlepšení předchozích chyb, ale stejně tak i na zlepšení celkové hratelnosti. Ta byla výrazně zjednodušena, což mnoho hráčů logicky přijalo s nadšením, jelikož se tato hra začala mnohem více rozšiřovat mezi další zájemce.

Velkou předností hry The Settlers Online je jistě celková propracovanost, a to jak po stránce grafické, tak po stránce jednotlivých postupů, nebo možností. Příkladem mohou být různé typy dřeva určené k těžbě a zpracování. Stejně tak důležité jsou novinky v oblasti stavby celkové osady, rozvoji budov a samozřejmě bojích proti nepřátelům. Díky pomaleji plynoucímu času tak logicky mají lepší pozice ti hráči, kteří se jí věnují mnohem více a častěji. Což vzhledem k tématům určitě není takový problém.

Hra, stejně jako řada dalších staví na oblíbeném bezplatném herním systému free-to-play, který umožní díky drobným transakcím získat potřebné výhody spojení s úspěchem a například spojené s jednotlivými úrovněmi, kterými jako hráč procházíte. Především v pozdějších fázích, které jsou charakteristické pomalým tempem hry, se mohou četné výhody rozhodně hodit.

Charakteristickým znakem hry je samozřejmě nutnost neustálého přemýšlení a hledání souvislostí. Budovu nepostavíte bez potřebných stavebních materiálů, mouku neumelete bez obilí a důležitou potravu nevypěstujete bez polí. Při tom všem by se ale nemělo zapomínat ani na rozvoj armády, která může bojovat na cizím území a získávat tak cenou kořist, která bude použita právě na rozvoj vaší samotné osady.

Upozornění!
Pro hraní této hry zdarma je nutná registrace herního účtu.

Wallpapers / screenshots

The Settlers Online Wallpaper 1 The Settlers Online Wallpaper 2 The Settlers Online Wallpaper 3