theHunter recenze, registrace a free download

theHunter

Žánr: Simulace
Platforma: PC
Developer: -
CZ: Ne
Oficiální fórum

HRAJTE SE SVÝMI PŘÁTELI
theHunter podporuje kooperativní multiplayer až pro 8 hráčů. Pozvěte své kamarády, zorganizujte výpravu a lovte společně - nebo se mezi sebou vyzvěte a uvidíte, kdo z vás dokáže ulovit největší trofej!

POHLCUJÍCÍ OTEVŘENÝ SVĚT
V obrovském otevřeném prostředí Evergreen Hunting Reserve se nachází sedm loveckých rezervací k objevování. Ponořte se do detailně zpracovaného loveckého areálu založeného na prostředí Skandinávie, střední Evropy a Severní Ameriky.

UKAŽTE SVÉ DOVEDNOSTI
Účastněte se soutěží, komunitních událostí, stoupejte po žebříčku, a ukažte všem, kdo je tu mistr lovec. Vaše lovecké skóre a dovednosti během hry narůstají - Máte na to stát se jedničkou v Evergreen Hunting Reserve?

SLEDUJTE SVŮJ POKROK
Každý krok, co uděláte, každé zvíře, co zpozorujete, každá střela, co vystřelíte a každá trofej, co ulovíte, je zaznamenávána na Váš profil, abyste se mohli podívat, ohodnotit a sdílet s ostatními lovci.

Upozornění!
Pro hraní této hry je nutná registrace herního účtu, stažení a instalace na pevný disk vašeho PC. Před stažením hry doporučuji zkontrolovat systémové požadavky a volné místo na pevném disku.

HW / systémové požadavky PC:

OS: Windows® 8/7/Vista/XP
Processor: Dual core from Intel or AMD at 2 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: NVidia GeForce 8800, ATI/AMD Radeon HD 2400
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 7 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible

Wallpapers / screenshots

theHunter Wallpaper 1 theHunter Wallpaper 2 theHunter Wallpaper 3 theHunter Wallpaper 4 theHunter Wallpaper 5 theHunter Wallpaper 6 theHunter Wallpaper 7 theHunter Wallpaper 8 theHunter Wallpaper 9

Gameplay video