Wild Warfare recenze, registrace a free download

Wild Warfare

Žánr: Akční, Indie
Platforma: PC
Developer: -
CZ: Ne
Oficiální fórum

Chcete se při hraní vrátit o několik let dozadu? A to proto, aby vás čekala skutečná akce, infantilní postavy a dokonalé pocity z hraní? Pokud ano, potom zkuste titul s názvem Wild Warfare, který vám vše zmíněné skutečně může nabídnout. Pokud nevěříte, přesvědčte se sami. Ačkoliv se v některých směrech vracíme na počátek, rozhodně se nebojte, že by vás hra zklamala svou grafikou. V rámci žánru má určitě co nabídnout, a tak se vám jistě budou líbit jak herní světy, tak samozřejmě i celkové prostředí. To vše je laděno do stylizace divokého západu, což už jasně napovídá tomu, že hra Wild Warfare bude především o střílení vašich protivníků.

Zvolte si svou postavu
Jak jsme zmínili, to první co vás zaujme, jsou infantilní postavy, které však do hry přinášejí určitý stupeň zábavy, který se z moderních stříleček pomalu ale jistě vytrácí. I proto je Wild Warfare zajímavou oddychovou, která určitě nezklame. Jako postavy můžete volit různé zvířata, která jsou samozřejmě vybavena velmi účinnou zbraní, která se stane vaším hlavním pomocníkem při putování v herní aréně. Během pár minut poznáte, že se vám do ruky dostala klasická arkádové střílečka, která však nejenom že pobaví a to ve chvíli, kdy uvidíte stejně infantilního protivníka, ale vyžaduje i postřeh, dobré míření a rychlé reflexy.

Likvidace soupeře řadou způsobů
Není to pouze klasická střelba, jelikož jednotlivé postavy mohou mít velmi zajímavé zbraně, které umožní zlikvidovat soupeře různými způsoby. Je to buď energetický pulzní zbraň, klasický puška, nebo třeba klíč francouzák. I takové zbraně vás v titulu Wild Warfare čekají. A pamatujte, že je máte k dispozici nejenom vy sami, ale že je má k dispozici také váš nepřítel. A co to znamená? 6e je třeba se bránit. A to proto, že on není hloupou umělou inteligencí, ale je skutečným člověkem, který tento free-to-play titul také hraje.

Upozornění!
Pro hraní této hry je nutná registrace herního účtu, stažení a instalace na pevný disk vašeho PC. Před stažením hry doporučuji zkontrolovat systémové požadavky a volné místo na pevném disku.

HW / systémové požadavky PC:

OS: Windows® 7 32/64-bit / Vista 32/64 / XP
Processor: Pentium 4 3.0GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: DirectX 9 compatible video card with 128 MB, Shader model 2.0. ATI X800, NVidia 6600 or better
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 500 MB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card

Wallpapers / screenshots

Wild Warfare Wallpaper 1 Wild Warfare Wallpaper 2 Wild Warfare Wallpaper 3 Wild Warfare Wallpaper 4 Wild Warfare Wallpaper 5 Wild Warfare Wallpaper 6

Gameplay video