World of Tanks

World of Tanks
5 (100%) 17 votes

Jedinečná hra známá též pod zkratkou WoT, vyvíjená prestižní firmou Wargaming. Váš úkol ve hře je na první pohled jednoduchý, a to zničit své nepřátele – a to jako řidič, ale samozřejmě i střelec tanku, kterého si zvolíte. Právě tato dějová linie tvoří samotný základ hry. Originalitu jí jistě dává také bohatý výběr jednotlivých tanků a vozidel, které byly v minulosti známé především z druhé světové války, ale lze se setkat i s modely z války studené. To samozřejmě přináší velmi realistické zážitky, kvůli kterým je hra oblíbená po celém světě, kde ji hraje téměř 9 000 000 hráčů.

Jako samotného hráče vás čeká prvotní výběr konkrétního národa, za který následně bojujete. K dispozici jsou známé válečné mocnosti, a to Sovětský svaz, nacistické Německo, Spojené státy americké, Francie, Čína, Británie a Japonsko. V rámci nich je možné vybírat z bohaté nabídky více než 270 samotných tanků. Základem nabídky jsou tu základní, které lze v budoucnu inovovat, nebo postupovat k lepším modelům jak po stránce nábojů, tak i kamufláže. To vše v rámci kreditů, za které jsou hráči za každou bitvu odměněni. Nebo je možnost jejich koupení, za reálné peníze. To ale není nezbytné, jelikož stejně snadno lze hrát hrou World of Tanks jako freetoplay.

Zážitek ze hry výrazně umocní i dostupné mapy, který je aktuálně více než dvacet. Jejich počet se samozřejmě pravidelně rozrůstá. S mapami poté souvisí také typy jednotlivých bitev. Vyrazit do boje lze jak v té náhodné, s důrazem na zničení všech protivníků, tak i v rámci jednotlivých čet, nebo také rozsáhlejších týmů. Vhodnou strategií a postupem kupředu tak hra umožňuje kooperovat s reálnými hráči a vzájemně si pomáhat v úspěchu. Cílem hry je samozřejmě váš maximální úspěch, který se projeví nejenom taktickými dovednostmi, ale logicky i v podobě té nejlepší techniky, kterou můžete získat.

Stáhnout World of Tanks

Upozornění!
Pro hraní této hry zdarma je nutná registrace herního účtu, stažení a instalace na pevný disk vašeho PC. Před stažením hry doporučuji zkontrolovat systémové požadavky a volné místo na pevném disku.

Mody do hry World of Tanks ke stažení zdarma

Mody jsou rozšíření do hry, která vám dávají možnost upravit si hru podle svých představ. Můžete si změnit typ zaměřovače, přidat nové skiny tanků, získat detailnější informace o poškození, upravit garáž a mnohem více. Mody stahujte z následujících odkazů.

WoTPortal.cz – modpacky
4WOT.cz
Curse.com – WoT Mods

HW / systémové požadavky

Operating system: Windows XP/Vista/7/8
DirectX 9.0c
Processor (CPU): 2.6 GHz
Memory (RAM): 3 GB
Video card: GeForce 8600GT or ATI HD 2600 with 256 MB
Free hard drive space: 14 GB’s
Internet connection speed: 256 Kbps
Minimal supported screen resolution: 1280×768

Gameplay

Galerie

World of Tanks

Přidej první příspěvek

Rozjeď diskuzi

Tvůj email nebude nikde publikován.


*